תוכנות שכר

תוכנות השכר הפופולריות ביותר

במדינת ישראל קיימות מספר רב של בתי תוכנה המפתחים תכונות שכר, תלושי שכר תקניים במדינת ישראל נדרשים לעמוד במספר רב של חוקים ותקנות המשתנות חדשות לבקרים, אך עם זאת הדרך להפיק את התלוש אמורה להיות פשוטה ויעילה על מנת לאפשר למחלקות השכר השונות לבצע את עבודתם מחד, ומאידך לעובדים שמקבלים את תלושי המשכורת לצורך הבנה פשוטה ומהירה. הכירו את תוכנות השכר הקיימות בשוק הישראלי.

מיכפל

מיכפל הינה אחת התוכנות המועדפות בישראל על מנהלי חשבונות רבים. מאפשרת שליטה בפרטים רבים ובצורה נוחה מאוד במרכיבי השכר השונים על כל גווניהם כגון חופשות, מחלות, הבראה, נוכחות ועוד פרטים רבים. כמו כן התוכנה מהווה עזר רב במשרד עם אפשרות לניהול תזכורות, הפקת שיקים, דוחות ועוד.

חילן PRO

מערכת חילן פרו מיועדת בעיקר עבור ארגונים בסדר גודל בינוני ומעלה, מספקת מערך כולל לניהול משאבי אנוש בחברה הרבה מעבר למשכורות, כאשר ניתן לתפור לכל לקוח חבילות שימוש שונות בהתאם לצרכי החברה הלקוחה.

טריו

אחת התוכנות הפופולאריות והמפורסמות ביותר בישראל היא תוכנית טריו של חברת עוקץ הנחשבת לחברה מתקדמת בעולם התוכנה וממותגת כמובילת הענף ביצירת תוכנה עשירה במגוון פונקציות שחשבי שכר ומנהלי חשבונות צריכים וגם העדכנית ביותר המספקת עדכונים שוטפים ללא תשלום. כמו כן היא מובילה ביצירת עולם תוכן מעשיר למשתמשי התוכנה והמתעניינים בה באמצעות ניוזלטרים, כנסים, מגזין כלכלי ועוד.

מירב

החברה הוותיקה מציעה מגוון רחב של פתרונות לניהול תלושי משכורות לסוגי עובדים שונים לפי שיטות והסכמי שכר ייחודים ועוד, והכל כמובן בהתאם לחוק ועל פי קריטריונים מחמירים של חישובים מורכבים ומדויקים.

הר-גל

חברת הר גל מביאה אתה שלושים שנות ניסיון בפיתוח תוכנות להפקת תלושי משכורת יחד עם אפשרויות רבות לניהול משאבי אנוש, ניהול יומן, הפקת דוחות, וניהול כל פרטי העובדים.

פריורטי שכר

חברת פריורטי מספקת מענה מקיף וכולל למגוון צרכי הנהלת משאבי אנוש, לקוחות החברה יכולים לבחור את האופציות לניהול בהם הם משתמשים בצורה אישית. החברה מספקת בנוסף לתוכנה להפקת תלושי משכורות וניהול שכר גם מערכת לאבטחת מידע וכלים רבים נוספים השייכים למוצר המרכזי שלהם ERP.

שיקלולית

תוכנה נוחה לשימוש מאפשרת אינטראקציה עם גופים ממשלתיים כגון ביטוח לאומי. אחד היתרונות שלה הוא היכולות לייצא נתונים לקבצים חיצוניים מסוג אקסל וגם להסתנכרן עם תוכנות משכורות אחרות.

גלובל פיי

מערכת עולמית המאפשרת הוצאת תלושי משכורת על בסיס נתונים עולמיים בתלות במטבע נבחר, ובהתאם לדרישות הממשלתיות המקומיות.

חברת PAYSLIP משמשת כלשכת שכר במיקור חוץ המפיקה אלפי תלושי שכר מדיי חודש, אנו מכירים ועובדים עם רוב התוכנות הקיימות בישראל, הפיתרון שאנחנו מציעים יכול לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה היות ואין צורך לרכוש תוכנת שכר, ולהעסיק בעל מקצוע בעל הידע והמיומנות המתאימה להפקת תלוש שכר תקני העומד בדירישות החוק.

נשמח לתת לכם שירות חשבות שכר במיקור חוץ באופן מקצועי . התקשרו עכשיו, התחילו לחסוך ותיהנו משירות מקצועי!

דילוג לתוכן